Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Apie mus

„Zanussi“ – itališkas stilius nuo 1916 metų


1916 metais iniciatyvus jaunuolis Antonio Zanussi šiaurės rytų Italijoje pradėjo gaminti virykles ir netrukus sukūrė išradingų gaminių asortimentą. Šeštajame dešimtmetyje, vadovaujant Antonio sūnui Lino, bendrovėje jau dirbo 300 žmonių ir ji jau garsėjo visoje Europoje savo ženkliai laikmetį lenkiančiomis dujinėmis viryklėmis kompaktiškumo, eksploatacinių savybių ir naudojimo lengvumo atžvilgiais.

1980 metais „Zanussi“ tapo dalimi kompanijos „Electrolux AB Stockholm“, kurios investicijos padėjo „Zanussi“ ir toliau kurti itališko dizaino bei kokybės prietaisus. Todėl galite pasitikėti jais, kad namų ruošos darbai būtų atlikti kuo lengviau... ir galima būtų vėl mėgautis gyvenimu.
Viskas paprasčiau – su trupučiu itališko grožio pojūčio

„Zanussi“ požiūris yra paprastas: laikas yra brangus – mėgaukis juo! Siekdami padėti Jums gyventi visavertį gyvenimą, pristatome savo atskirai statomų prietaisų asortimentą, kuris nuostabiai derės Jūsų virtuvėje arba pagalbinėje patalpoje.

Tiesiog išsirinkite Jums reikiamus prietaisus iš mūsų stebėtinai įperkamo asortimento ir jie pasirūpins Jūsų kasdieniais namų ruošos darbais – patikimai ir stilingai, o Jūs galėsite užsiimti savo mėgstamais dalykais. Raskite ieškomų prietaisų rūšis bei momentines apžvalgas, vadovaudamiesi sutartinių spalvų skyriais, ir atraskite sau tinkamus sprendimus, kad gyvenimas taptų lengvesnis... paprasta!

Susisiekite su mumis

Mes visada mielai padėsime.

Techninė priežiūra ir pagalba

Kilo problemų dėl prietaiso? Apsilankykite techninės priežiūros pagalbos skyriuje.

Atverti dabar

Apsilankykite pas mūsų pardavėjus ir išbandykite mūsų prietaisus.

Rasti parduotuvę
Pagrindinė būstinė:

AB Electrolux
S:t Göransgatan 143
SE-105 45 Stokholmas, Švedija