Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Skalbyklė

Taigi Jūs ieškote idealios skalbyklės. Tokios, kuri taupytų laiką, energiją ir pinigus.
Bet nežinote, nuo ko pradėti. Vadovaukitės šiuo pirkimo vedliu, kuris padės Jums palyginti modelius ir apsispręsti.

Erdvios

Nesvarbu, ar turite didelę atskirą skalbimo patalpą, ar skalbiate drabužius savo virtuvėje – „Zanussi“ siūlo skalbyklių ir skalbinių džiovyklių asortimentą, skirtą vietai taupyti ir tyliai veikti, kol būnate užsiėmę kitais reikalais.

Plonas, iš priekio prikraunamas modelis
Jūsų skalbimo patalpoje mažai vietos? Jums tiktų plona, iš priekio prikraunama skalbyklė. Vos 45 cm pločio skalbyklėje galima skalbti iki 6 kg skalbinių.

Plonas, iš viršaus prikraunamas modelis
Vos 40 cm pločio plona, iš viršaus prikraunama skalbyklė atidaroma iš viršaus, todėl ankštoje skalbimo patalpoje sutaupoma dar šiek tiek vietos.

Skalbyklė-džiovyklė
Sutaupykite dar daugiau vietos. Išsirinkite iki 6 kg talpos skalbyklę-džiovyklę su automatinio skalbimo ir džiovinimo ciklais.

Energijos taupymas

Padėkite gamtai ir savo piniginei, taupydami energiją ir vandenį. Svarbios net menkiausios smulkmenos, ir „Zanussi“ A klasės skalbyklės – ne išimtis. Jos veikia užtikrindamos mažą energijos sąnaudų lygį, o be to mažiau naudoja vandens, todėl energijos sąnaudos būna optimalios.

Talpios

Kadangi indų kiekis ir jų plovimo dažnumas būna nevienodi, „Zanussi“ prietaisai skirti Jūsų laikui, energijai ir vandeniui taupyti kiekvieną kartą plaunant indus.

„Jetsystem+“
Mes paėmėme visus ankstesnės funkcijos „Jetsystem“ privalumus ir dar labiau juos patobulinome. Naujoji „Jetsystem+“ automatiškai nustato optimalų vandens ir energijos sąnaudų lygį, užtikrindama maksimalų efektyvumą. Naudinga gamtai ir mažina jūsų sąskaitas už elektrą.

7 kg sistema
Be jokių rūpesčių sumeskite didžiulius gaminius, pavyzdžiui, antklodes ir paltus, į 7, 8 arba 10 kg talpos „Zanussi“ skalbyklę – šie itin talpūs modeliai leidžia Jums lengviau ir daug rečiau plauti didelį kiekį skalbinių, taupant laiką ir energiją.

Greitis

Mūsų įsitikinimu skalbimas neturėtų užtrukti visą savaitgalį, ypač kai jį galėtumėte praleisti ilsėdamiesi ir pramogaudami.

Automatinis ir rankinis gręžimo nustatymas
Pasirinkus konkrečią skalbimo programą, gręžimo greitį galima sumažinti automatiškai arba rankiniu būdu. Todėl skalbinius iš skalbyklės ištrauksite tiksliai tada, kai reikės.

Kita instrukcija:Skalbinių džiovyklė

 

Siųsti draugui

Siųsti kitiems draugams

Peržiūrėti el. laišką Sveiki, manome, kad tai Jus turėtų sudominti

Uždaryti
 

Pasirinkite, kur dalytis šiuo

Uždaryti