Šiame tinklalapyje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų tvarkymo nuostatų, Jūs sutinkate, su slapukų naudojimu.

Norėdami sužinoti daugiau, susipažinkite su mūsų slapukų naudojimo politika.

Pagalba

Indaplovės

Dabar ekonomiškiausios indaplovės naudoja 12 litrų vandens vienam įkrovimui – net 37 % sumažėjimas per pastaruosius 10 metų. Indaplovės gali sumažinti vandens sunaudojimą iki 80 %, lyginant su plovimu rankomis.

Druskos naudojimas
Druskos dozę keiskite pagal vandens kietumą. Kodėl tai svarbu? Nes indaplovė puikiai išplaus indus esant fiksuotam vandens kietumo lygiui.

Automatinė programa
Nereikia spręsti, kuri programa tinkamiausia indams, tegul už Jus nusprendžia indaplovė. Indaplovė pakeis trukmės, temperatūros, vandens ir energijos nustatymus pagal sudėtus indus ir jų užterštumą, kad užtikrintų, jog indai bus išplauti kuo efektyviau. Nuo 45 iki 70 °C temperatūra tinka stiklo indams ir keptuvėms.

„Fuzzy logic“
Naudodama „Fuzzy logic“ indaplovė gali nustatyti, kokie indai sudėti. Atitinkamai pritaikoma plovimo trukmė ir vandens sąnaudos, kad be reikalo nebūtų naudojamas vanduo. Ilsėkitės, nesvarbu, ar prikrovėte pilną indaplovę, ar tik pusę, ji atitinkamai pritaikys plovimo režimą.

Išėmę indus ir prieš dėdami kitą jų partiją išjunkite indaplovę. Pristabdymo režimu be reikalo naudojama energija.